Obsługa programów typu Satysfakcja Gwarantowana

Jako pierwszy z serii został stworzony przez Avanti program „Satysfakcja Gwarantowana Braun”. Powstał on na zlecenie Procter & Gamble już ponad 10 lat temu. Program został przygotowany w celu zapewnienia nabywcom wyrobów marek Braun oraz Oral-B możliwie jak najlepszej jakości zakupionych produktów oraz możliwości ich zwrotu, w razie braku satysfakcji z ich użytkowania.

Obecnie Avanti zajmuje się całkowitą obsługą akcji dla marki Oral-B. W 2015 roku stworzyliśmy również na zlecenie Procter & Gamble program „Naturella Gwarancja Zwrotu Pieniędzy”, który prowadzimy dla czterech krajów (PL, CZ, SK, HR).

Obsługa konkursów​​

Agencja Avanti specjalizuje się w organizacji i obsłudze konkursów konsumenckich. Od 2010 roku ma przyjemność współpracować z Frito Lay Polad sp. z o.o. oraz Pepsi-Cola General Bottlers Sp. z o.o. świadcząc wsparcie techniczne przy promocjach prowadzonych przez obie firmy. Współpracujemy również z innymi Klientami, którzy pozytywnie oceniają naszą pracę i zaangażowanie w projekty.

 

Pole naszego działania jest szerokie i zależne od bieżących potrzeb Klienta. Do podstawowych zadań agencji należy opracowanie mechaniki i regulaminów, wdrożenie i bieżąca obsługa techniczna przebiegu konkursów, wdrożenie i obsługa stron konkursowych do zgłoszeń on-line, logistyka nagród oraz obsługa infolinii i utrzymywanie kontaktu mail z uczestnikami konkursów.

Obsługa loterii

​Agencja Avanti  zapewnia pełną organizację i obsługę loterii promocyjnych, pozyskuje niezbędne zgody oraz nadzoruje przebieg loterii pełniąc funkcję Organizatora. Bardzo często również kreacja graficzna, wdrożenie www oraz produkcja POSM i dowodów udziału w loterii (kuponów, zdrapek) należy do zadań agencji.

 

Obsługa programów sprzedaży premiowej

Od początku działalności Avanti wspiera Klientów
w organizacji wsparcia sprzedaży opartej o mechanizm sprzedaży premiowej. W przypadku promocji z gratisem w zestawie, czy nagrodą gwarantowaną Avanti ma wieloletnie doświadczenie w kompleksowej organizacji oraz koordynacji logistycznej akcji. Wspieramy Klientów w opracowaniu najkorzystniejszego mechanizmu oraz wyborze i zakupie atrakcyjnych produktów premiowych.

Copyright by agencja reklamowa Avanti, 2018